Neváhej a přidej se k nám

PRÁDLOMATKIOSKY JSOU UMÍSTĚNY NA MÍSTA S NEJVĚTŠÍ KONCENTRACÍ LIDÍ, tj.
KAUFLAND, TESCO, GLOBUS, ALBERT

Velice důmyslné řešení péče o vaše oblečení

O ČEM TO CELÉ JE?

Princip je úplně jednoduchý.

Firma BestSeries s.r.o. staví prádlomat-kiosky “ REVOLUTION “ po České republice a Slovensku u velkých obchodních center.

Mají tzv. předkupní právo po celé ČR a SK na místa u těchto obchodních center a nikdo je nemůže předběhnout, protože má firma jako jediná u nás licenci od francouzského výrobce těchto prádlomat-kiosů na to, že je mohou stavět jen oni a nikdo jiný.

A ty se můžeš stát tohoto celého businessu součástí, tím že:
1) se zapojíš
2) podpoříš projekt částkou jakou si zvolíš
3) budeš pobírat měsíční úroky z tvé podpořené částky

Celý koncept stojí na bázi „crowdfundingu“, což znamená, že se skupina investorů skládá na aktivum a zisk, které toto aktivum přináší, si následně rozděluje, dle platných obchodních podmínek. Můžete si tak vytvořit skvělý příjem.

 

FAQ – Často kladené dotazy

Kdo pro Vás pracuje?

Best Series je česká společnost, kterou vedou dva bratři Jan a Tomáš Holý. Oba bratři mají přes 15 let zkušeností s vedením lidí, obchodem, bankovnictví. Aktuálně pro společnost pracuje okolo 10 zaměstnanců od provozu až po marketing.

Od kdy jste na trhu?

Best Series je na trhu od roku 2016. Od roku 2018 společnost dosahuje v průměru 450% meziroční nárůst.

Jak často se připisují úroky z podpořené částky?

Úroky se připisují vždy do 10. dne následující měsíc +- 2 s ohledem na víkend.

Jak vysoký může být úrok?

Úrok se řídí dle průměrné denní návštěvnosti všech Prádlomatkiosků od 0% – 25% p.a. viz. Úroková tabulka a průměrná návštěvnost, kterou můžete zdarma sledovat po založení účtu.

Potřebujeme povolení od ČNB?

Povolení od ČNB není povinností. Neexistence kolektivního investování Společnost používá finance na realizaci vlastního obchodního záměru, které jsou založeny na vlastní aktivní činnosti, tedy poskytnutí zásadní přidané hodnoty, za kterou zákazníci budou platit odpovídající cenu. Neexistence investičních služeb – Uživatel si je vědom, že žádné plnění poskytované Provozovatelem v rámci Aplikace nepředstavuje investiční poradenství ani jinou investiční službu ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů, a to mimo jiné i s ohledem na skutečnost, že se netýká investičních nástrojů ve smyslu uvedeného zákona. Podrobně v ZOP bod 10.5, 10.6, 10.7

Mohu prodat svojí podpořenou částku zpět společnosti?

Podpořenou částku můžete kdykoli nabídnout k prodeji. Poplatek za odkup je 0,5% z podpořené částky. Prodej většinou trvá do 72 hodin.

Velice důmyslné řešení péče o vaše oblečení

Proč se zapojit do projektu

Proč se zaregistrovat?

Protože firma roste každým dnem. Za rok 2020 vzrostla o 450% a hlavně má reálnou službu, který je oblíbený a vydělává. Je nás již cca 1100 aktivních podporovatelů.

Kolik je aktuální počet postavených kiosků?

48 kiosků je postaveno v různých městech naší republiky. Kde jsou umístěny, se můžete podívat zde. Další kiosek je připravený na instalaci.

Jaký je úrok a výdělek?

Aktuální úrok je cca 7% p.a. a každým postaveným kioskem se bude zvyšovat a záleží na návštěvnosti. Čili úrok je neomezený. Navíc peníze budete dostávat po zbytek vašeho života a poté to klidně můžete převést na vaše děti.

Jakou částkou podpořit?

To je samozřejmě na vás. Záleží kolik chcete. Jsou zde měsíční balíčky od 1500,- Kč/měsíc a nebo jednorázové balíčky TESTER od 3500,- Kč. Podrobnosti Vám vysvětlím osobně.

Kolik si můžu vydělat?

Když budete jen pasivní podporovatel, tak si vyděláš podle úrokové tabulky, které je rozepsána v backoffice a výši své investice.

Ale když budeš aktivní, tak si můžeš klidně vydělat měsíčně 15000,- Kč
( 550 € ) a více.

Jaký balíček doporučujete investovat?

Koupit balíček X3 + VOUCHER a postupně doplnit X3000 nebo X5000 pro získání nejvyššího úroku.

Kdy začnu vydělávat a jak často se úrokuje?

Začnete vydělávat hned jak si koupíte balíček a každý měsíc budete dostávat úroky. 

Musím shánět lidi?

Ne nemusíte. Lze vydělávat i jako samotář a dostávat úroky jen s návštěvnosti prádlomatkiosků. Je to na vás jestli zůstanete jen podporovatelem nebo se stanete síťařem, a to co Vám systém vydělá, když to někomu doporučíte je jen navíc.

Kolik lidí navštěvuje denně kiosky?

Momentálně průměrně to je 5-7 lidí denně, což bohatě stačí na profit, ale čím víc, tím lépe.

> T r a n s l a t e