PODNIK, KTERÝ PROVOZUJEME

Jak to funguje?

JSME NEJVĚTŠÍ PROVOZOVATEL SAMOOBSLUŽNÝCH PRÁDELEN V RÁMCI ČR

Jak už víte z předchozí stránky, aplikujeme do podnikání systém generace. Tím pádem, rozdělujeme kiosky na základní a generační. To nejlepší na tom je, že i Vy můžete mít část z výdělku této rozsáhlé sítě. Pojďte se podívat, jak to přesně funguje. 

ZÁKLADNÍ KIOSKY – CO TO JE?

Základní kiosek, je pořízen za peníze, které se získávají stylem crowdfundingu. To znamená, že se skupina podporovatelů složí a dohromady dají vzniknout kiosku. Stavební povolení, výkopové práce, usazení kiosku, servis a každodenní dezinfikace je zastřešována naší společností.

Peníze, které kiosky vydělávají, se ve formě úroků vracejí podporovateli. Tyto úroky jsou poměrově rozloženy v závislosti na podpořené částce a jsou měsíčně připisovány do uživatelského rozhraní. Díky množství prádlomatů, diverzifikujeme riziko a rozkládáme úroky v rámci celé sítě. Tím dokážeme garantovat spravedlivé rozdělení financí.

KDE SE KIOSKY NACHÁZÍ?

GENERAČNÍ KIOSKY – CO TO JE?

Teď, když už víme, že jsou základní kiosky pořízeny za peníze podporovatelů, je potřeba se podívat na to, jakým způsobem přesně řešíme tok peněz a co děláme pro maximalizaci úroků. Může se zdát, že dělíme zisk z kiosků na režii a úrok. Také by se jednalo o funkční model, ale úrok, by se pohyboval v konstantním grafu. Nezáleželo by totiž na tom, kolik kiosků stojí, jelikož by se částka dělila rovnoměrně mezi všechny podporovatele a tím pádem by byl úrok stále stejný.

Zisk z kiosků je ale rozkládán jinak. Samozřejmostí zůstává režie a úrok. Do hry se zde ale zapojuje i tzv. generace, což znamená, že si každý z kiosků odkládá část vydělaných peněz stranou a společně se zbytkem kiosků, šetří na vystavení nového. Tento kiosek, tzv. kiosek generační, však není zainvestován z peněz žádného podporovatele a tím pádem zvedá úrok těm podporovatelům, kteří podpořili kiosek základní a ten se podílel na výstavbě toho generačního.

 

Tímto způsobem fungují i generační kiosky. V budoucnu se tedy stane, že se výstavba základních kiosků zastaví a potom se nechají “žít vlastním životem”, protože podporovatelé již nebudou potřeba.

 

JAKÉ VÝHODY TEDY ZÍSKÁTE

STABILITA

Předcházejte problému, který řeší každý nový podnik. Než si zákazníci zvyknou, podnik strádá a může ho to zničit. Díky diverzifikaci mezi celou síť, toto riziko nepodstupujete.

 

ROSTOUCÍ ÚROK

Díky systému generace se Váš úrok bude v čase navyšovat.

 

OCHRANA

Všichni víme, jaká je současná světová situace.
Chraňte své finance proti inflací.

 

PŘÍJEM

Pasivní příjem, který zajišťuje společnost, s pevnými
základy v ČR a rozhodně není na trhu nováčkem. 

 

N

JISTOTA

Je jasné, že lidé mohou přestat využívat plno služeb.
Pravdou však zůstává, že dokud budeme spát v povlečené
posteli a nosit oblečení, rozhodně nepřestanou prát.

 

BEZSTAROSTNOST

Starosti se stavebním úřadem, legislativou, pojištěním,
výkopy, umístěním, servisem a dezinfikací nechte na nás.
Máme celé oddělení, které se specializuje jen na to, na co
Vy nechcete.

Zaujaly Vás informace? Můžete pokračovat na další sekci našeho webu

> T r a n s l a t e